WYSZUKAJ DOSTĘPNY NOCLEG WE WROCŁAWIU

Data przyjazdu:
Data wyjazdu:

Golden Apartments - sieć apartamentów we WrocławiuApartamenty na Wrocławskim RynkuWrocławski Rynek przez cały rok tętni życiem. Na Rynku odbywają się liczne imprezy, wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Rynek jest miejscem najbardziej uczęszczanym przez turystów z całego świata.

Co sprawia, że Wrocławski Rynek tak przyciąga turystów?

Na pierwszym miejscu są zabytki, unikalne na światową skalę. Sam "zamknięty układ" Rynku jest rzadkością, całość dopełniają wcześniej wspomniane zabytki, które są owocem styku wielu kultur – Polskiej, Niemieckiej, Czeskiej, Węgierskiej oraz kilku innych.
Kolejnym atutem rynku, przyciągającym turystów do Rynku są ludzie, bez których nie było by tego swoistego klimatu. Liczne imprezy wydarzenia w tym uroczym miejscu nadają mu temperamentu i magii. Wrocławski Rynek jest miejscem, w którym funkcjonują liczne bary, restauracje, sklepy. Niektóre restauracje i sklepy funkcjonują w Rynku od stuleci! Przykładem może być Piwnica Świdnicka, Dom Handlowy Feniks, Apteka pod Złotym Jeleniem, Spiż.Najważniejsze atrakcje Wrocławskiego Rynku!


Ratusz zbudowany w 1299 roku, wielokrotnie przebudowywany
Sukiennice i magiczne przejścia
Pomnik hrabiego Aleksandra Fredry
Plac solny – rynek pomocniczy
Zabytkowe kamienice
Pręgierz
Piwnica Świdnicka

Oprócz wymienionych zabytków, atrakcją są imprezy, wystawy, pokazy. Najsławniejszym wydarzeniem jest największy sylwester organizowany na terenie Polski oraz Jarmark Bożonarodzeniowy.


Nocleg na Wrocławskim Rynku


Oferujemy wygodne apartamenty znajdujące sie na Wrocławskim Rynku. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w wynajmowaniu apartamentów na Wrocławskim Rynku! Tak duże doświadczenie, jest gwarancją najwyższej jakości usług! Posiadamy uznanie wśród gości, nocujących w naszych apartamentach. Docenili oni nie tylko doskonałe lokalizacje i najniższe ceny noclegów we Wrocławiu. Do tego przyczynił się wysoki standard wykończenia apartamentów, profesjonalna obsługa zapewniająca najwyższy poziom noclegów w naszych Wrocławskich apartamentach. Wszystkie nasze apartamenty są wygodnie urządzone. O ich wystrój zadbał współpracujący z naszą firmą profesjonalny projektant wnętrz.


Nasze apartamenty na Wrocławskim RynkuApartament Sukiennice – usytuowany w centralnym miejscu Wrocławskiego Rynku w sukiennicach. Apartament posiada bogate wyposażenie, składa się z salonu wraz z TV, kuchni, 2 wygodnych sypialń małżeńskich. Apartament o powierzchni 90 m2, jest niezwykle wygodnym miejscem noclegowym dla maksymalnie 6 osób. Nocleg w apartamencie w centrum Wrocławskiego Rynku jest wspaniałym przeżyciem.

Apartament Rynek I – 45 m2 wygodnej powierzchni mieszkalnej, w zabytkowej kamienicy okalającej Wrocławski Rynek to doskonała oferta dla 4 osób chcących nocować we Wrocławskim Rynku.

Apartament Rynek II – wygodny, przestronny apartament w zabytkowej kamienicy okalającej Wrocławski Rynek. Doskonała oferta dla 6 osób szukających noclegu na Wrocławskim Rynku.

Apartament Rynek III – apartament o powierzchni 70 m2, w zabytkowej kamienicy okalającej Wrocławski Rynek to doskonała oferta dla maksymalnie 6 osób szukających noclegu we Wrocławiu.

Jeżeli szukacie noclegu we Wrocławiu, to koniecznie musicie rozpatrzyć nocleg na Wrocławskim rynku. Powodów jest kilka:To tylko kilka plusów przemawiających za tym by wybierając nocleg we Wrocławiu, wybrać nasze apartamenty w Rynku.


tel. +48 71 798 96 36 | mobile: +48 602 899 899 | mobile: +48 48 660 461 461 | biuro@goldenapartments.pl