WYSZUKAJ DOSTĘPNY NOCLEG WE WROCŁAWIU

Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
tel. +48 71 777 03 56

Golden Apartments - sieć apartamentów we WrocławiuApartamenty na Wrocławskim RynkuWrocławski Rynek przez cały rok tętni życiem. Na Rynku odbywają się liczne imprezy, wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Rynek jest miejscem najbardziej uczęszczanym przez turystów z całego świata.

Co sprawia, że Wrocławski Rynek tak przyciąga turystów?

Na pierwszym miejscu są zabytki, unikalne na światową skalę. Sam "zamknięty układ" Rynku jest rzadkością, całość dopełniają wcześniej wspomniane zabytki, które są owocem styku wielu kultur – Polskiej, Niemieckiej, Czeskiej, Węgierskiej oraz kilku innych.
Kolejnym atutem rynku, przyciągającym turystów do Rynku są ludzie, bez których nie było by tego swoistego klimatu. Liczne imprezy wydarzenia w tym uroczym miejscu nadają mu temperamentu i magii. Wrocławski Rynek jest miejscem, w którym funkcjonują liczne bary, restauracje, sklepy. Niektóre restauracje i sklepy funkcjonują w Rynku od stuleci! Przykładem może być Piwnica Świdnicka, Dom Handlowy Feniks, Apteka pod Złotym Jeleniem, Spiż.Najważniejsze atrakcje Wrocławskiego Rynku!


Ratusz zbudowany w 1299 roku, wielokrotnie przebudowywany
Sukiennice i magiczne przejścia
Pomnik hrabiego Aleksandra Fredry
Plac solny – rynek pomocniczy
Zabytkowe kamienice
Pręgierz
Piwnica Świdnicka

Oprócz wymienionych zabytków, atrakcją są imprezy, wystawy, pokazy. Najsławniejszym wydarzeniem jest największy sylwester organizowany na terenie Polski oraz Jarmark Bożonarodzeniowy.


Nocleg na Wrocławskim Rynku


Oferujemy wygodne apartamenty znajdujące sie w okolicy Wrocławskiego Rynku. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w wynajmowaniu apartamentów na Wrocławskim Rynku! Tak duże doświadczenie, jest gwarancją najwyższej jakości usług! Posiadamy uznanie wśród gości, nocujących w naszych apartamentach. Docenili oni nie tylko doskonałe lokalizacje i najniższe ceny noclegów we Wrocławiu. Do tego przyczynił się wysoki standard wykończenia apartamentów, profesjonalna obsługa zapewniająca najwyższy poziom noclegów w naszych Wrocławskich apartamentach. Wszystkie nasze apartamenty są wygodnie urządzone. O ich wystrój zadbał współpracujący z naszą firmą profesjonalny projektant wnętrz.

Jeżeli szukacie noclegu we Wrocławiu, to koniecznie musicie rozpatrzyć nocleg na Wrocławskim rynku. Powodów jest kilka:


  • Nocleg w apartamencie na Wrocławskim rynku, jest tańszy niż w hotelu.
  • Na wrocławskim Rynku jest mało miejsc oferujących nocleg. Apartamenty mają tą przewagę, że nie posiadają infrastruktury tak jak w przypadku hosteli, hoteli i innych miejsc oferujących nocleg we Wrocławiu. Dzięki temu możemy zapewnić nocleg we Wrocławiu w najlepszych lokalizacjach.
  • Nocując w apartamencie na Wrocławskim Rynku, poczujecie magię tego miejsca.
  • Pobyt w apartamencie w Rynku likwiduje problem komunikacji. Wszędzie dotrzecie pieszo lub słynną Wrocławską dorożką!
  • Bawiąc się aktywnie w Rynku macie możliwość szybkiego powrotu do wygodnego i przytulnego mieszkania.

To tylko kilka plusów przemawiających za tym by wybierając nocleg we Wrocławiu, wybrać nasze apartamenty w Rynku.


tel. +48 71 777 03 56 | biuro@goldenapartments.pl
Uzyskaliśmy Subwencję Finansową od