WYSZUKAJ DOSTĘPNY NOCLEG WE WROCŁAWIU

Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
tel. 510 093 330

Golden Apartments - sieć apartamentów we Wrocławiu

Apartament Miejsce parkingowe, 100m od rynku, Miejsce parkingowe w podziemnym, strzeżonym apartamentowcu Just'n Center - 100 m od Rynku.

Ulica: Krawiecka

Liczba miejsc: 1-1

Just in Center – luksusowy apartamentowiec tuż przy Rynku nie jest jedynie budynkiem, w którym mieszczą się komfortowe apartamenty. Swoje miejsce w nim znalazł również parking podziemny, który dla wielu jest jedyną możliwością pozostawienia samochodu w zatłoczonym Wrocławiu.

Parkingiem zainteresować powinny się przede wszystkim osoby, które spędzają czas w Just in Center i chcą oszczędzić sobie nerwów z powodu szukania miejsca parkingowego. Jest to również najlepsze rozwiązanie dla osób, które wolą pozostawić swój samochód w bezpiecznym miejscu, a nie na zatłoczonej ulicy.

WAŻNE:
Odbiór pilota do garażu w recepcji Absyntapartments przy ul. Krawieckiej 1 (parter) od godz. 8:00 do godz. 20:00 od poniedziałku do soboty, od godz. 8:00 do godz. 18:00 w niedzielę.
Poza godzinami pracy ww recepcji zapraszamy na recepcję w Hostelu Absynt przy ul. Św. Antoniego 15 od godz. 20:00 do 8:00 od poniedziałku do soboty od godz. 16:00 do 8:00 w niedzielę.

Cena parkingu we wszystkie dni to 25 zł za dobę.