Nocleg we Wrocławiu? Dlaczego warto wybrać apartamenty

Wybierając się do Wrocławia, zapewne będziecie poszukiwali odpowiedniego, taniego noclegu w centrum Wrocławia… Tak robi większość ludzi szukających noclegów we Wrocławiu.  90 % z nich wpisuje w wyszukiwarce nocleg Wrocław i swoje „kroki” kieruje do hoteli lub hosteli. Niestety ale rzadko biorą oni pod uwagę istnienie czegoś pośredniego pomiędzy hostelami, hotelami czyli apartamentów. 

Dlaczego wybierając nocleg we Wrocławiu, lepiej wynająć apartament?

Apartamenty są w większości przypadków mieszkaniami o podwyższonym standardzie, posiadającymi bogatsze wyposażenie niż ma to miejsce w pokojach hotelowych. Wysoki standard apartamentów jest podstawową cechą naszych apartamentów. Wśród firm wynajmujących miejsca noclegowe we Wrocławiu nasze apartamenty są najczęściej wybierane przez turystów i nie tylko.

Powierzchnia apartamentów jest zdecydowanie większa w porównaniu z pokojami w hotelach i hostelach. Oczywiście dotyczy to standardowych pokoi, średniej klasy!

Apartamenty są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie niezależność, swobodę i warunki domowe. W apartamentach niema recepcji, która może czasem krępować. Większa swoboda to główny atut jaki przemawia za tym, że apartament jest lepszym miejscem noclegowym niż pokój w hotelu.

Cena noclegu w apartamencie rzadko bywa porównywalna z ceną noclegu we Wrocławskich hotelach… Dotyczy to oczywiście klasy standard. W cenie klasycznego noclegu w hotelu, wynajmując jeden z naszych Wrocławskich apartamentów, otrzymacie wysokiej jakości nocleg w apartamencie o zdecydowanie większej powierzchni oraz wyższym standardzie. Często nocleg w hotelu jest zdecydowanie droższy niż nocleg w apartamencie.

Lokalizacja apartamentów we Wrocławiu to kolejny atut przemawiający za tym, że odwiedzając Wrocław warto wynająć apartament. Hotele, hostele, pensjonaty inne obiekty oferujące noclegi we Wrocławiu, wymagają rozbudowanej infrastruktury, choćby w postaci recepcji. Apartamenty nie potrzebują mieć dedykowanych recepcji, wystarczy jedna wspólna recepcja. Wszystkie nasze apartamenty są zlokalizowane w samym centrum Wrocławia.

Jako nieliczni, oferujemy noclegi na Wrocławskim rynku, w  samym sercu Wrocławia. W samym Wrocławskim rynku niema żadnego hotelu! My posiadamy kilka apartamentów zlokalizowanych w samym rynku,w tym jeden w sukiennicach.

Liczba miejsc noclegowych w apartamentach jest trudna do oszacowania ponieważ stale powiększamy grono naszych apartamentów.

Dla kogo są przeznaczone apartamenty?

Tak naprawdę to dla każdego, kto szuka niezbyt drogiego noclegu w doskonałych warunkach i dobrej lokalizacji! Z naszych apartamentów korzystają głównie turyści, osoby przebywające we Wrocławiu służbowo, w interesach, zakochani.

Odwiedzasz Wrocław z dziećmi, szukasz noclegu – apartament jest idealnym rozwiązaniem

Apartamenty to nie tylko tanie, atrakcyjnie położone miejsca noclegowe w centrum Wrocławia. To przede wszystkim dobrze wyposażone „mieszkania” , które oprócz wygodnego noclegu oferują doskonałe warunki mieszkaniowe. Powierzchnia apartamentów jest zdecydowanie większa niż standardowych pokoi.  Część naszych apartamentów, składa się z osobnych pomieszczeń, które umożliwiają wygodny wypoczynek po aktywnym dniu spędzonym we Wrocławiu.

Tutaj znajdziesz najlepsze apartamenty we Wrocławiu! Apartamenty Wrocław Golden Apartments.