OFCA

OFCA

OFCA, czyli Oleśnicki Festiwal Cyrkowo-Artystyczny, to wyjątkowa okazja do ujrzenia artystów cyrkowych, którzy zaprezentują swoje umiejętności w trakcie najbliższego weekendu. Sprawdź, co czeka na wszystkich chętnych do odwiedzenia imprezy odbywającej się w bezpośrednim sąsiedztwie stolicy Dolnego Śląska.

Oleśnica to urokliwe miasteczko oddalone od Wrocławia o zaledwie kilkadziesiąt kilometrów. Jeśli zatem przebywasz aktualnie we Wrocławiu i szukasz pomysłu na atrakcyjne spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny lub znajomych, to OFCA jest jedną z najciekawszych propozycji, na jakie możesz natrafić. Co przygotowali organizatorzy tego przedsięwzięcia?

Oleśnicki Festiwal Cyrkowo-Artystyczny rozpoczyna się w piątek, w sumie w trakcie trwania całej imprezy odbędzie się ponad czterdzieści różnych przedstawień. W mieście pojawi się duży namiot cyrkowy, powstanie niewielki amfiteatr w niecce Pomnika Ery Kosmicznej, przedstawienia będą odbywały się również w murach dawnego kościoła św. Jerzego.

OFCA to nie tylko niepowtarzalna szansa na wzięcie udziału w atrakcyjnej imprezie dla ludzi w każdym wieku. Osoby posiadające dzieci mogą być zainteresowane aktywnym udziałem w festiwalu. Jest to możliwe dzięki temu, że organizatorzy przygotowali znaczną liczbę warsztatów, w których mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku szkolnym. Przewidziane są również warsztaty dla osób dorosłych, więc możesz spróbować samodzielnie przekonać się, jak trudnym zawodem jest sztuka cyrkowa. Żonglowanie różnymi przedmiotami, kręcenie hula hop czy chodzenie po taśmie to z całą pewnością aktywności, które dostarczą wiele rozrywki.

Na sobotę, na godzinę 14 przewidziana jest wielka parada cyrkowa, która przejdzie ulicami Oleśnicy. Wezmą w niej udział wszystkie zaproszone ekipy cyrkowe, a także przybyli na imprezę widzowie.

OFCA to niewątpliwie bardzo atrakcyjnie zapowiadająca się impreza, którą warto zobaczyć na własne oczy. Niewielka odległość od Wrocławia sprawia, że z łatwością dotrzesz na miejsce w krótkim czasie. Jeśli szukasz noclegu w stolicy Dolnego Śląska, zwróć uwagę na ofertę prezentowaną przez apartamenty wrocławskie, położone w samym centrum miasta.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *